Nieuw bestuur Olympia

De volgende veranderingen in het dagelijks bestuur van Olympia gaan met ingang van 1 september 2013 in:

  • Raymond van Zijl treedt af als voorzitter en wordt opgevolgd door Marjolein Haagen. Raymond heeft zich vele jaren ingezet voor Olympia en draagt nu zijn voorzittershamer over aan Marjolein.
  • Jeannette Lugt wordt penningmeester van Olympia. Daarmee hebben we een zeer kundige invulling kunnen vinden voor de tijdelijke activiteiten van Mike den Buurman op dit gebied. 

Met de komst van Marjolein Haagen en Jeannette Lugt is het dagelijks bestuur van Olympia weer compleet.

Naast het dagelijks bestuur vinden ook de volgende veranderingen plaats:

  • Jeanine den Buurman treedt af als ledenadministrateur van Olympia. Christian de Lang neemt de ledenadministratie van haar over.
  • Marja Oskam wordt Coördinator van Fit4-WoMan en Body & Balans.  
  • Robin Janssen en Laurens Bosman zijn bestuurslid en zullen zich vooral gaan bezighouden met sponsoring en ledenwerving.

Samengevat ziet het voltallige bestuur van Olympia er als volgt uit:

Titel Naam Contact
Voorzitter Marjolein Haagen voorzitter@olympia-haastrecht.nl
Secretaris Colinda Peerdeman secretaris@olympia-haastrecht.nl
Penningmeester Jeannette Lugt penningmeester@olympia-haastrecht.nl
Ledenadministratie Christian de Lang ledenadministratie@olympia-haastrecht.nl
Coördinator Gym Jeugd Ingrid Westenbrink gym@olympia-haastrecht.nl
Coördinator Dans Astrid de Graaf dans@olympia-haastrecht.nl
Coördinator Fit4-WoMan en Body & Balans Marja Oskam body@olympia-haastrecht.nl
Bestuurslid Algemeen Laurens Bosman
Bestuurslid Algemeen Robin Janssen