Contact

Secretariaat

Pinksterbloem 22
2851 ZH  Haastrecht
Sporthal “Concordia”

Concordiaplein 1
2851 VV  Haastrecht
Aula basisscholen

Grote Haven 2-d
2851 BM  Haastrecht
 
Voor vragen kunt u contact opnemen met onderstaande bestuursleden van Olympia:
Voorzitter Vacant voorzitter@olympia-haastrecht.nl
Penningmeester Laurens Bosman penningmeester@olympia-haastrecht.nl
Secretaris Christian de Lang secretaris@olympia-haastrecht.nl
Ledenadministratie Christian de Lang ledenadministratie@olympia-haastrecht.nl
Coördinator Gym (incl. Fit4WoMan en Body&Balans)
Sonja de Jong
gym@olympia-haastrecht.nl
Coördinator Dans (incl. Freerunnen)
Marja Oskam &
Maria den Besten
dans@olympia-haastrecht.nl
Algemeen info@olympia-haastrecht.nl